Class of 1963

81 members - Dee Hand, Superintendent

(Women's married names appear in parentheses)

 (*=deceased)

 

Michael Leslie ARTHUR

Stephen Kenneth AUSTIN

Emiel Donnell BERGMANN

Ted George BOSH

Ona Kay BREELAND (Mrs. Ona Kay MIIKE)

Rebecca Sue BROWN (Mrs. Gary D. POWELL)

Patrick Allen CARPENTER

Spencer B. CARPENTER

Janice A. CASH (Mrs. John HARSHMAN)

Connie Jo CLEAR (Mrs. Gene MOORMAN)

*Eugene CLEVENGER

Mary Jo COMER (Mrs. Tom PARROTT)

Cheryl Ann CONKLIN (Mrs. William SNYDER)

Sue Ann COTTER (Mrs. Melvin WANTZ)

Claudette Elaine COULSON (Mrs. John HECK)

Samuel D. DEAN

Alan K. DeCAMP

Tommy D. DICKEY

Richard Leon DILLON

Linda Lucille EBELING (Mrs. Linda WASSON)

Eddie ELLISON

John Douglas EVERETT

Lola Grace FINT

Ronnie Kenneth FLESHER

Joseph Allen FRAZIER

William K. Fulton FRAZIER

Jill Ann GLUNT (Mrs. Michael C. CLEIN)

Ken Dale GOLDSBERRY

Robert L. GORRELL, Jr.

Roberta Louise GRILE (Mrs. Larry JENKINS)

Shirley Ann GULLETT (Mrs. Alan B. MILLER)

Judith Ann Halberstadt OWENS (Mrs. Delbert Lee RITTENHOUSE)

Sarah Jane HAND (Mrs. Don BARD)

*Patrick J. HENRY

Sharon Kay HOWELL (Mrs. Warren RATCLIFF)

Theresa Maria ICE (Mrs. Theresa MILLER)

Bernard Eugene JACKSON

Sherry Bernadaine JOHNSON (Mrs. Keith A. TROUTMAN)

Pamela Sue KAUFMAN (Mrs. CRAVENS)

Tommy Joe KAUGHER

John Edward KEY

Richard Leon LeFEVRE

Jan Michael MANGAS

Raymond Earl MENDENHALL

James E. MERCER

Dennis Edwin MILLER

Jack Leon MILLER

*Rodney L. MILLER

Charlene Elizabeth MOORE (Mrs. David HIMES)

Charles Eugene MOORE

Mary Ann MOTE (Mrs. Lynn RICKERT)

Sharon Eilene MOTE (Mrs. Jack WALL)

Ronald E. MULLEN

Jay Edwin NOFFSINGER

Elizabeth Ann NOWITSCH (Mrs. Gary BYRUM)

Harrietta Sue O'DELL

*Thomas Robert O'GRADY

Wayne Lee PRATT

Robert Lee REICHARD

Clyde T. ROBERTS

William D. SADGEBURY

Shaylor M. SCALF

Joan Annette SCHMIDT (Mrs. Phil LORTON)

Judith Faye SHIELDS (Mrs. Darrell TRITTSCHUH)

Priscilla Ann SHOCKNEY (Mrs. Ronald LEWIS)

Shirley Jean SHREEV (Mrs. Gene B. SYMMONDS)

Homer H. SMITH

M. Carole SNODGRASS (Mrs. Neil HARRIS)

Lowell Wayne STEWART

Max Ray TEEGARDEN

Karen Jeneane TEMPLE (Mrs. John SMILEY)

Kent Edwin THORNBURG

Ronald Lee THORNBURG

Dennis Martin TIPPLE

*Keith E. VAN SKYOCK

James Lloyd VINCENT

Alan Ray WASHLER

Carolyn Ann WHITESELL (Mrs. Robert JOURNAY)

Allan Richard WILLIAMS

Albert WOODARD

*Peter Alan ZAHARAKO

 

Back to Graduates Index Page

Back to Randolph County Home Page